2016

Hea geoinformaatika huviline!

Eesti Geoinformaatika Seltsil (ESTGIS) on hea meel kutsuda Sind osalema meie iga-aastasel juba traditsioonidega aastakonverentsil, mis toimub 13. – 15. oktoobril 2016.

Olles uuendusmeelsed, korraldame ka sel korral konverentsi natukene teisiti kui tavaliselt. Nimelt toimub aastakonverents Merekultuuri aastal  merel, täpsemalt TALLINK’i laeval Viktoria I ning meil on võimalus kruiisida sellega Rootsi Kuningriigi pealinna Stockholmi ja tagasi.

Konverentsi muudab atraktiivseks see, et enam ei ole me ainult Eestis, ürituse ajal on võimalik külastada Stockholmi ja sealseid vaatamisväärsusi. Järgides oma hüüdlauset „Mõtleme ruumiliselt“, siis sedakorda  me mitte ainult ei mõtle vaid ka liigume ruumiliselt.

Konverents kulgeb laevakruiisina, kus tõsine töö ja arutlus vaheldub meelelahutuse ning heade kolleegidega ühiselt aega veetes.

Pettuma ei pea ka need, kellele ürituse pikk kestvus asjatoimetamiste tõttu ei sobi. Esimene konverentsi päev toimub Tallinnas seisvas laevas ja enne ankru hiivamist on võimalik siirduda tagasi maale. Pikemalt osalejad jäävad laeva ja naudivad tõsist teist konverentsipäeva ning teevad kaasa kogu kruiisi koos oma ahvatluste ja võimalustega.

Aastakonverentsi kava on seekord lihtne.

Esimesel päeval, kui oleme veel kodustes vetes, räägime, mis kodus toimumas ja uudset.

Teisel päeval, kui seilame võõrais vetes, on ka esinejad kaugemalt ja lähemalt naabrite juurest, kes räägivad, kuidas ruumiline mõtlemine neile korda läheb ja mida põnevat on pakkuda.

Aastakonverentsi kulminatsiooniks on aruandlus-valimiskoosolek ning seltsi uue juhatuse valimine, kus kõik seltsi liikmed saavad osaleda ja kandideerida. Neid seltsi liikmeid, kes koosolekul sel korral osa võtta ei saa, kutsume üles leidma endale liikmeskonnast volitatud esindaja. Sina, kes sa tunned kutset panustada Seltsi tegevusse järgmises juhatuses, oled väga oodatud endast märku andma. Meeleldi vastame Sinu küsimustele ja jagame kogemusi. On ju meie enda teha, milliseks kujuneb seltsi tulevik ja kes seda vedama hakkavad.

Traditsiooniliselt on konverentsile oodatud tudengite stendiettekanded.

Ootame teid kõiki lahkesti osalema ja üritusele registreeruma juba täna, sest septembris on soodsam!

Näeme laevas ja mõtleme ruumiliselt!

MTÜ Eesti Geoinformaatika Seltsi kolmas juhatus