Osalejad

Oma osalemise kinnitamiseks tuleb tasuda makse. Võimalik on veel õhtusöögile registreerida ja broneerida ööbimiskoht hotellis. Selleks ja muude küsimuste korral võtta ühendust: estgis@estgis.ee
„ESTGIS 2015“ aastakonverentsil registreerijate nimekiri:
  1. Marja Talvari (AS Eesti Kaardikeskus)
  2. Kristian Teiter
  3. Roman Belov (PRIA)
  4. Tõnu Oja (Tartu Ülikool)
  5. Jüri Roosaare (Tartu Ülikool)
  6. Kiira Mõisja (Tartu Ülikool)
  7. Raivo Aunap (Tartu Ülikool)
  8. Anto  Aasa (Tartu Ülikool)
  9. Edgar Sepp (Tartu Ülikool)
  10. Valentina Sagris (Tartu Ülikool)
  11. Tanel Tamm (Tartu Ülikool)
  12. Villem Voormansik (Tartu Ülikool)
  13. Brita Vibo (Tartu Ülikool)
  14. Risto Ülem (Tartu Ülikool)
  15. Ainar Härm (Tartu Ülikool)
  16. Mart Randmäe (Tartu Ülikool)
  17. Marie Külvik (Tartu Ülikool)
  18. Marta Olvet (Tartu Ülikool)
  19. Anton Štšeglakov (Tartu Ülikool)
  20. Andris Pentjärv (Tartu Ülikool)
  21. Madli-Johanna Maidla (Tartu Ülikool)
  22. Ott Koik (Tartu Ülikool)
  23. Erik Linde (Tartu Ülikool)
  24. Maris Kruuse (Tartu Ülikool)
  25. Gettel Sink (Tartu Ülikool)
  26. Liina Tamm (Tartu Ülikool)
  27. Merle Muru (Tartu Ülikool)
  28. Rait Laast-Laas (Virtuaalne Keskkond OÜ)
  29. Tõnu Randaru (Sumoor OÜ)
  30. Kätlin Veber (PRIA)
  31. Mati Tee
  32. Andris Lapans (SIA ”MikroKods”)
  33. Marika Mäemets (Eesti Kaitsevägi)
  34. Hipp Laigu (Riigi Infosüsteemi Amet)
  35. Tiina Kruup (Eesti Rahvusraamatukogu)
  36. Peep Krusberg (Maa-amet)
  37. Sulev Õitspuu (Maa-amet)
  38. Lea Pauts (Maa-amet)
  39. Ants Vain (Maa-amet)
  40. Hanno Kuus (Maa-amet)
  41. Erkko Grünthal (Maa-amet)
  42. Ene Jüriska (Maa-amet)
  43. Raivo Alla (Maa-amet)
  44. Age Sild (Maa-amet)
  45. Viljo Roolaht (Maa-amet)
  46. Unne Tomberg (Maa-amet)
  47. Peep Kirsimäe (Maa-amet)
  48. Mait Metsur (Maa-amet)
  49. Anti Gruno (Maa-amet)
  50. Ott Pruulmann (Maa-amet)
  51. Ivo Sibul (Maa-amet)
  52. Karin Kollo (Maa-amet)
  53. Arnulf Christl (OSGeo)
  54. Athina Trakas (OGC)
  55. Marko  Arula (KEMIT)
  56. Kadri  Tammäe (KEMIT)
  57. Tõnis  Kärdi (KEMIT)
  58. Mikkel Toft (Hexagon Geospatial, EMEA)
  59. Anni Sisas (Navionics OÜ)
  60. Ivari Rannama (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  61. Ramon Reimets (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  62. Ave Kargaja (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  63. Inger Paroll (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  64. Helen Prisk (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  65. Triinu Ojala (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  66. Marge Rom (Tallinna Linnaplaneerimise Amet)
  67. Margarita Selli (RMK)
  68. Mariliis Aren
  69. Jaanika Lääne (OÜ Geodata Arendus)
  70. Triin Vask (Geodata Arendus OÜ)
  71. Ülli Reimets (Eesti Kindlustusseltside Liit)
  72. Raivo Rebane (OÜ R-Süsteemid)
  73. Jüri Lippus (Affecto Estonia OÜ)
  74. Maris Siilbek (Affecto Estonia OÜ)
  75. Taavi Pipar (Tartu Ülikool)
  76. Ülle Valgma (Statistikaamet)
  77. Berit Hänilane (Statistikaamet)
  78. Bruce McCormack
  79. Krista  Öeren (Eesti Telekom)
  80. Leida Lepik (Regio)
  81. Kristel Kutsar (Regio)
  82. Kadri Kurrel (Regio)
  83. Iris Laatsarus (Regio)
  84. Püü Polma (Regio)
  85. Helle Koppa (Regio)
  86. Anne Kokk (Regio)
  87. Tiit Pahmar (Regio)
  88. Riivo Kolka (Regio)
  89. Sven  Veskioja (Regio)
  90. Gaspar Anton (Regio)
  91. Markus Untera (Regio)
  92. Triin Laur (Regio)
  93. Priit  Lepiku (CGI)
  94. Ave  Vill (CGI)
  95. Sven  Mitt (CGI)
  96. Mihkel  Oviir (CGI)
  97. Marek Karm (Mapest OÜ)
  98. Nele Jäetma (EKK)
  99. Rain Meremäe (PRIA)
  100. Tarmo Tõnismäe (PRIA)
  101. Reeli Hansen (PRIA)
  102. Siim Randveer (PRIA)
  103. Kai Raudvere (PRIA)
  104. Jaano  Berg-Jürgens (PRIA)
  105. Allar Kukk (PRIA)
  106. Kaido Irdt (AS Regio)
  107. Andres Kütt
  108. Veiko Karu
  109. Jüri Jagomägi
  110. Kaupo Voormansik (Tartu Observatoorium)
  111. Maarja Mahlapuu (AS Datel)
  112. Andreas Kiik (AS Datel)
  113. Agu Leinfeld (AS Datel)
  114. Enar Leht (Kaitsevägi)
  115. Kersti Leht (Kaitsevägi)
  116. Mihkel Männa (Kaitsevägi)
  117. Inga Kask (Kaitsevägi)
  118. Betti Tamtik (Kaitsevägi)
  119. Andres Kärk (Geospatial OÜ)
  120. Natalja Morozova (Geospatial OÜ)
  121. Eduard Pukkonen (Eesti Energia)
  122. Henri Kersna (Eesti Energia)
  123. Tanel Ilves
  124. Mart Reinola (RMK)
  125. Mart  Kelder (Regio)
  126. Toivo  Vajakas (Regio)
  127. Diana Makarenko-Piirsalu
  128. Andres Piirsalu
  129. Raul Rokk (Geospatial OÜ)
  130. Aivi Silde (Eesti Telekom)
  131. Tõnis Kundla (Harku Vallavalitsus)
  132. Ege Netse (Harku Vallavalitsus)
  133. Mehis Kaare (RMK)