Stendiettekanded

ESTGIS aastakonverentsil on üliõpilastel (kvalifitseeruvad kõik astmed) võimalik näidata oma stendiettekandeid.

Stend võib olla kaasautorluses aga üliõpilane peaks olema selle põhiautor;

stend võib olla koostatud spetsiaalselt ESTGIS konverentsi jaoks aga võib ka olla varem mõnel muul (nt rahvusvahelisel) konverentsil näidatud;

stend võib olla eesti keeles või mõnes muus keeles;

stendi temaatika peab olema seotud geoinformaatikaga (mida võib tõlgendada üsna laias mõttes);

põhiautorist üliõpilane ei pea ise konverentsil osalema (on kindlasti kutsutud osalema aga kui mingil põhjusel ei saa, ei tähenda see veel, et ka stend peab koju jääma) – piisab kui osaleb mõni tema kaasautor.

Miks peaks üliõpilane seda tegema?

Huvitavamate ettekannete autorid võivad saada tööpakkumise konverentsil osalevatelt ettevõtjatelt (kui suudate tähelepanu äratada ja silma jääda);

teie ideid märkavad nii koduülikooli kui teiste ülikoolide õppejõud, kaasüliõpilastest rääkimata;

konverentsi osalejad märgivad tagasiside kõige huvitavama ettekande, enim hääli saanud ettekande autor saab järgimisel ESTGI aastakonverentsil osaleda osavõtumaksuta (sõltumata sellest, kas järgmisel aastal ollakse veel üliõpilane).

===

Kõige enam märgiti tagasisides meeldinuimaks stendiettekanne jalgratturitest, esimeseks, üliõpilasest autoriks Taavi Pipar, kaasautor ja juhendaja Erki Saluveer on ka õigupoolest veel doktorant. Veel ei tea kus kohas ja millal järgmise aasta konverents on, aga Taavi on sinna osalema registreeritud.