Toimus erakordne ESTGIS aastakonverents 2016

21.10.2016

Eelmise nädala lõpul, 13-15 oktoober, leidis aset järjekordne ESTGIS aastakonverents, ürituste sarjas kuues. Seekord võttis juhatus (loe: korraldustiim) julguse teha asju teistmoodi ning pakkuda osalejatele vaheldust – konverents toimus merel sh välismaal ning vältas kokku 3 päeva. Esimene päev peeti eesti, teine inglise keeles, lisaks oli võimalus teise päeva hommikul osa võtta ekskursioonist. Konverentsile olid tulnud mõned asutused end roll-up’idega näitama ning leidus ka posterettekanne tudengilt. Kohapeal toimusid ka traditsioonilised tegevused nagu mitmekesised ettekanded, vahetu suhtlus, seltsi tegevuste ülevaade ning üle kahe aasta uue juhatuse valimised. Siinkohal tervitus juba järjekorras neljandale ESTGIS juhatusele ja kummardus neile juhatusele liikmetele, kes võtsid nõuks uuesti kandideerida.

Konverentsi käigus kasvas selts lausa 11 füüsilisest isikust liikme võrra. Hea meel tõdeda, et huvi seltsi tegemiste ja ka kaasalöömise vastu on suur, nüüd on meid kokku juba 133. Tänud juriidilisele seltsi liikmele Affecto Estonia OÜ, kes välisesinejaid teieni tuua aitas. Viimaste seas tärkas selle ürituse läbi omakorda suur huvi meie seltsi olemuse ja tegevuse vastu, ilmnesid ilmselged koostöö märgid tulevikuks.

Kokkuvõtteks jäi see üritus päris meeldivalt ja eredalt meelde nii korraldajatele kui ka esmase tagasiside põhjal osalejatele, samas avas meid välismaale. Konverentsi ettekanded on kodulehel olemas ning sealt leiab ka piltmeenutused. Ole hea ja anna oma tagasiside seekordsele konverentsile siin kui veel seda teha pole jõudnud, nii saame järgmine kord veelgi parema ürituse.

dsc_3633

Aitäh meile kõigile ning mõtleme ruumiliselt!

Ave Kargaja, Enar Leht, Hipp Laigu, Lea Pauts, Maarja Mahlapuu, Mati Tee, Tõnu Oja