Osalejad
„ESTGIS 2012“ aastakonverentsil osalejate nimekiri:
- Diana Makarenko-Piirsalu, ESTGIS
- Maile Polikarpus, Tartu Ülikool
- Aivo Vard, AlphaGIS
- Tõnis Laur, AlphaGIS
- Raido Valdmaa, AlphaGIS
- Nils Nitov, AlphaGIS
- Ranel Suurna, AlphaGIS
- Rein Kask, AlphaGIS
- Eveli Sisas, AlphaGIS
- Liina Talistu, Jõhvi Vallavalitsus
- Krista Öeren, Elion Ettevõtted
- Aivi Silde, Elion Ettevõtted
- Gerda Spuul, Elion Ettevõtted
- Aarne Luud, AL Andmetööde OÜ
- Jaan Praks, Aalto Ülikool, Finnish Remote Sensing Society
- Vilni Verner Holst Bloch, European Forum for Geostatistics, Statistics Norway
- Priit Leomar, Eli OÜ
- Antti Kosonen, National Land Survey of Finland
- Antti Jakobsson, EuroGeographics
- Valdo Praust
- Einar Kivisalu, Harku Vallavalitsus
- Tõnis Kundla, Harku Vallavalitsus
- Rivo Salong, Häirekeskus
- Anu Reinart, Tartu Observatoorium
- Markus Untera, Regio
- Kaupo Voormansik, Regio
- Anu Printsmann, Tallinna Ülikool
- Tõnu Oja, Tartu Ülikool
- Siim Maasikamäe, Eesti Maaülikool
- Olev Veskimäe, Maa-amet
- Sigrid Särak, Affecto Estonia
- Indrek Loolaid, Affecto Estonia
- Riho Jaska , Affecto Estonia
- Jüri Lippus, Affecto Estonia
- Andrus Altrov, Affecto Estonia
- Annika Palu, Maa-amet
- Lea Pauts, Maa-amet
- Eduard Pukkonen, Maa-amet
- Unne Tomberg, Maa-amet
- Mall Kivisalu, Maa-amet
- Kristian Teiter, Maa-amet
- Kreet Solnask, Statistikaamet
- Margarita Selli, RMK
- Hanno Kuus, Maa-amet
- Ott Pruulmann, Maa-amet
- Viljo Roolaht, Maa-amet
- Liina Nagel, Tartu Linnavalitsus
- Ülli Reimets, Hendrikson & Ko
- Age Sild, Maa-amet
- Roman Belov, PRIA
- Taavi Pedaja, Tartu LV
- Ülle Harak, Maa-amet
- Raivo Vallner, Maa-amet
- Mart Reinola, RMK
- Carmen Jaeski, Maa-amet
- Anu Kaljula, Maa-amet
- Mihkel Haav, Statistikaamet/TÜ geograafia osakond
- Berit Hänilane, Statistikaamet
- Leida Lepik, Regio
- Merle Annov, Regio
- Tambet Kikas, Põllumajandusuuringute Keskus
- Peep Krusberg, Maa-amet
- Mari-Liis Otsing, Statistikaamet
- Ave Kargaja, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Inger Paroll, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Triinu Ojala, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Sulev Õitspuu, Maa-amet
- Triin Vask, Geodata Arendus
- Ramon Reimets, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Marge Rom, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Tarvo Hiiemaa, Terrapro
- Triin Hommuk, Affecto
- Erik Lillend, TOP Geodeesia OÜ
- Marit Sõlg, TOP Geodeesia OÜ
- Ivari Rannama, Tallinna Linnaplaneerimise Amet
- Helena Tammik, Ökoloogia Instituut, Tallinna Ülikool
- Elve Lode, Ökoloogia Instituut, Tallinna Ülikool
- Mariliis Aren, Geograafia osakond, Tartu Ülikool/Maaamet
- Raivo Aunap, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Martin Jüssi, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Tiiu Kelviste, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Andreas Kiik, Geograafia osakond, Tartu Ülikool/Maanteeamet
- Maarja Mahlapuu, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Merle Muru, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Kiira Mõisja, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Kirke Narusk, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Mari Nõmm, Tartu Ülikool
- Mirjam Põhjala, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Jüri Roosaare, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Egle Rüütli, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Valentina Sagris, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Erki Saluveer, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Edgar Sepp, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Tanel Tamm, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Evelyn Uuemaa, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Ilona Vares, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Helerin Äär, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Tõnu Kraut, Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutus
- Helle Übius, Maa-amet
- Tõnu Randaru, Regio AS
- Hanna Maran, Regio AS
- Õie Nikkel, Regio AS
- Kadri Kurrel, Regio AS
- Silver Solnask, Terrapro OÜ
- Eerik Absalon, Terrapro OÜ
- Triin Laur, Regio AS
- Külli Pirksaar, Regio AS
- Anne Kokk, Regio AS
- Even Heinväli, Regio AS
- Katrin Saul, Geospatial OÜ
- Andres Kärk, Geospatial OÜ
- Natalja Morozova, Geospatial OÜ
- Tatjana Obuhova, Mustvee Linnavalitsus
- Mati Tee, Regio AS
- Jüri Jagomägi, Regio AS
- Mihkel Oviir, Logica Eesti
- Eva Loolaid-Raudpuu, Logica Eesti
- Ave Vill, Logica Eesti
- Aarne Kask, OÜ Maa Finants
- Märt Holtsmann, Tallinna Keskkonnaamet
- Erika Leismann, Rae Vallavalitsus
- Peep Aedviir, Haapsalu Linnavalitsus
- Riivo Kolka, Regio AS
- Urmas Ahven, Tartu Linnavalitsus, Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond
- Hele Luigujõe, Tartu Linnavalitsus, Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond
- Jaanus Sulakatko, AS Datel
- Grete Lepa, Geograafia osakond, Tartu Ülikool
- Sander Lõuk, Geograafia, osakond, Tartu Ülikool
- Margus Klementsov, Eesti Kaardikeskus
- Sulev Jürna, Eesti Kaardikeskus
- Marja Talvari, Eesti Kaardikeskus
- Enar Leht, MILGEO, Kaitsevägi
- Tiina Rauk, MILGEO, Kaitsevägi
- Külli Janikson, MILGEO, Kaitsevägi
- Jaak Kõiv, MILGEO, Kaitsevägi
- Maria – Elisabeth Talvistu, MILGEO, Kaitsevägi
- Maila Moor, ViaDomus
- Mait Metsur, Maa-amet
- Ants Vain, Maa-amet
- Risto Pomerants, Tallinna Linnakantselei
- Arvi Liiv, Avinurme Vallavalitsus
- Peep Kirisimäe, Maa-amet
- Toomas Häng, Elektrilevi
- Taivo Huik, Elektrilevi
- Taivo Surva, Elektrilevi
- Jürgen Öövel, Keskkonnaamet
- Indrek Hiiemäe, Tartu Veevärk
- Jaan Ainelo, Tartu Linnavalitsus
- Mairolt Kakko, REIB OÜ
- Valdar Tammin, REIB OÜ